Logo

Bulldog-szelidítés

A Jégpalotában 19.00 órakor fogadjuk ma az UTE csapatát. Az idei szezonban – a Tippmix kupát is ide sorolva – hétszer találkozott a két csapat; mindig a Vasas HC nyert, a gólkülönbség 64:12. A mérkőzés megnyerése tehát kötelező a csapat számára. A győzelmen – és az azzal járó három ponton – kívül az is fontos, hogy a vasárnapi Fehérvár elleni meccsre ne essen szét a játékunk. Az UTE elleni meccsek után gyakran nem tudjuk felvenni a ritmust; a hét eddigi mérkőzést követő összecsapásból négy alkalommal veszítettünk. Ahhoz, hogy megőrizzük vezető helyünket a tabellán, nem engedhetünk meg még egy „váratlan” vereséget.

Csapatunk az utóbbi időben megszokott összeállításban játszik, feltehetően ma a negyedik sor is több lehetőséget kap. A kaput Kiss Tamás fogja őrizni.

Közvetlen riválisunk, A Dab Docler Fehérváron próbálja begyűjteni a három pontot, ahol a párhuzamosan futó EBEL záró forduló miatt nem a legerősebb összeállításban játszik a farmcsapat. A magyar bajnokság mai napra kiírt harmadik mérkőzését (Miskolc : Ferencváros) az MJSZ. a ferencvárosi játékosok egyéb elfoglaltsága miatt elhalasztotta.